Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa to niepubliczna uczelnia, działająca na rynku edukacyjnym już szereg lat.

WWSH została założona w 2002 roku i od tamtej pory cieszy się niezmiennym zainteresowaniem studentów, proponując kandydatom bogatą i przemyślaną ofertę studiów społeczno-humanistycznych na kilku specjalnościach: Dziennikarstwo radiowo­telewizyjne, Fotografia w mediach, Strategia reklamy i public relations, Wiedza o kulturze, Sztuka fotografii w kulturze, Media relations, Zarządzanie przedsiębiorstwem medialnym, Grafika w nowych mediach. Na wybranych specjalnościach nauka odbywa się również w języku angielskim. Ofertę kształcenia uzupełniają studia podyplomowe i kursy. Od września 2016 r. ofertę uczelni poszerzono o kierunek Pedagogika.

W WWSH przykłada się wielką wagę do najlepszej jakości kształcenia, toteż wszystkie zajęcia przygotowane są na najwyższym poziomie, z nastawieniem na praktyczne, interesujące i aktywne zdobywanie wiedzy, tak by w rezultacie dawały one szansę zdobycia atrakcyjnego zawodu, gwarantującego znalezienie miejsca na rynku pracy.

W dzisiejszych czasach istotna jest wszechstronność i elastyczność w podejściu do wykonywanej pracy – dlatego też w WWSH wciąż dostosowuje się ofertę dydaktyczną i metodykę nauczania do potrzeb rynku, dbając jednocześnie o komfort pracy i nauki. Dzięki takiemu nastawieniu absolwenci WWSH są wszechstronnie przygotowani: do pracy w mediach i dla mediów, w branży reklamowej, w studiach fotograficznych; realizują profesjonalne sesje zdjęciowe lub własne projekty artystyczne w różnych placówkach kultury, redakcjach, centrach badań opinii publicznej, a także przedsiębiorstwach oraz instytucjach społecznych i administracyjnych.

Specyfikacja

Miasto: Warszawa
Typ uczelni: uczelnia niepubliczna
Język studiów : studia w języku polskim
Strona internetowa: http://wwsh.edu.pl/
Nasi partnerzy
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa
Uniwersytet Szczeciński
Politechnika Częstochowska
Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
Uniwersytet Ekonomiczny
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy